Skip to main content

SKUTERI 50CC

Најдобар избор на 50цц скутери на www.skuter.mk

Добредојдовте на www.skuter.mk, вашата конечна дестинација за пронаоѓање на најдобар избор на 50цц скутери во Македонија. Нашата широка палета на скутери од 50цц е идеална за секојдневни патувања, кратки патувања или само за забава. На www.skuter.mk, ние разбираме дека барате економичен, ефикасен и забавен начин на превоз, и затоа сме тука да ви помогнеме да најдете совршен скутер кој ќе ги задоволи вашите потреби.

Зошто да изберете 50цц скутер?

50цц скутерите се популарен избор за многу возачи поради нивната економичност, ниска потрошувачка на гориво и леснота на управување. Тие се идеални за возење низ градот, со ограничена брзина која обезбедува безбедно возење за нови возачи и искусни ентузијасти подеднакво. Без разлика дали барате скутер за едноставно движење низ градот или лесен превоз до работа или училиште, нашите 50цц скутери се одличен избор.

Широк спектар на модели

На www.skuter.mk, ние нудиме широк спектар на модели на 50цц скутери од водечки брендови. Од спортски дизајни до класични стилови, нашата селекција е дизајнирана да задоволи различни вкусови и потреби. Сите наши скутери се одликуваат со висок квалитет, издржливост и надежност, обезбедувајќи вам мир на ум при купувањето.

Експертски совети и услуги

На www.skuter.mk, не само што нудиме најдобар избор на 50цц скутери, туку исто така ви помагаме со експертски совети за одржување, безбедност и оптимално користење на вашиот скутер. Нашиот тим од искусни професионалци е тука да ви одговори на сите прашања и да ви помогне да направите информиран избор.

 • по порачка за 1-2 дена - 1390€

  E-SKUTER ANGEL

  85,485 ден
  85,485 ден
  Скутер Електричен
  This option is required
 • по порачка за 1-2 дена -1500€ - 1600€

  E-SKUTER CP1200 60V

  92,250 ден98,400 ден
  92,250 ден98,400 ден
  Скутер Електричен
  This option is required
  20A 30A
  This option is required
 • по порачка за 1-2 дена 1490€

  E-SKUTER CP1500 96V

  91,635 ден
  91,635 ден
  Скутер Електричен
  This option is required
  20A 30A
  This option is required
 • по порачка за 1-2 дена 2440€

  E-SKUTER DELIVER

  150,060 ден
  150,060 ден
  Скутер Електричен
  This option is required
 • по порачка за 1-2 дена - 1240€

  E-SKUTER E-RS

  76,260 ден
  76,260 ден
  Скутер Електричен
  This option is required
 • по порачка за 1-2 дена - 2590€

  E-SKUTER HAWK

  159,285 ден
  159,285 ден
  Скутер Електричен
  This option is required
 • по порачка за 1-2 дена - 1300€

  E-SKUTER JONWAY POWER

  79,950 ден
  79,950 ден
  Скутер Електричен
  This option is required
 • E-SKUTER MIKU MAX

  Скутер Електричен
  This option is required
 • E-SKUTER RACER

  95,325 ден
  : 3,602 ден
  95,325 ден
  : 3,602 ден
  Скутер Електричен
  This option is required
 • SKUTER ILBELLO 50

  76,875 ден
  76,875 ден
  Скутери 50CC - 4T
  This option is required
 • SKUTER – R8

  75,645 ден
  : 2,859 ден
  75,645 ден
  : 2,859 ден
  Скутери 50CC - 4T
  This option is required
 • 970€
  16 %
  OFF
  16 %
  OFF

  SKUTER 3L EAGLE

  59,655 ден
  : 2,255 ден
  59,655 ден
  : 2,255 ден
  Скутери 50CC - 4T
  This option is required
Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница. View more
Се согласувам
Листа на чекање Оставете го вашиот email и добијте известување кога производот ќе биде повторно на залиха.
Email Quantity Вашите податоци се безбедни.