.
2,350€

SYM SYMPHONY SТ50

144,525 ден

: 5,316 ден

144,525 ден

: 5,316 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутери 50CC - 4T
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

SYM SYMPHONY SТ50

Sym Symphony ST е иконската серија на скутери со високи 16” тркала.  Се одликува со дизајн лесен за користење, удобно возење и елегантен изглед. Од своето деби во 2014 година, Symphony ST изгради одлична репутација за SYM на европските пазари.

Со шанса за спроведување на стандардот за емисии Euro 5, SYM одлучува да го развие овој класичен модел. Целата нова Symphony ST не само што е во согласност со Euro 5, туку го има и целосно новиот дизајн. Со развојот на целосно нов производ, сега има повеќе карактеристики ориентирани кон клиентите од претходниот модел. SYM цврсто верува дека новиот Symphony ST сепак ќе биде најдобриот избор на скутер со високи 16” тркала на пазарите.

Дополнителни информации

brend

Подкатегорија