1350€

SKUTER ROCKET 50

83,025 ден

: 3,055 ден

83,025 ден

: 3,055 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутери 50CC - 4T
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Модел:Rocket 50
Тип на мотор:52FMI – 50cc – 4 Тактен
Моќност:2.68 hp
Ладење:Воздушно
Сооднос на компресија10:1
Палење:CDI
Стартување:Електрично
Предна гума:120/70-12
Задна гума:120/70-12
Предна кочница:Диск
Задна кочница:Гуртни
Ниво од земјата:150 mm
Батерија:12V5Ah
Предно светло:12V 35W/5W
Странични светла:LED
Задно светло:LED
Дисплеј:LED

Дополнителни информации

Подкатегорија