1090€

SKUTER JOG RYDER II

67,035 ден

: 2,467 ден

67,035 ден

: 2,467 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутери 50CC - 4T
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Модел:HAMACHI JOG RYDER II
Моќност:3.2hp
Тип на мотор:Еден цилиндар, 50cc – 4 тактен
Ладење:Воздушно ладење
Стартување:Електрично / Курбла
Палење:CDI-capacitor discharge ignition
Меѓуоскино растојание:1,190mm
Работен волумен на цилиндарот:50 cc
Сооднос на компресија:10.5:1
Тежина:80 kg
Максимална брзина:50 km/h
Систем за подмачкување:Автоматско подмачкување
Максимален вртежен момент:3.1 (6000) Nm/r/min
Должина / Ширина / Висина:1,650mm x 620mm x 1,090mm
Капацитет на гориво :6.3 L
Свеќица :A7RTC
Батерија:12V4Ah
Предни / Задни Гуми:3.50-10 4PR / 3.50-10 4PR

Дополнителни информации

Подкатегорија