достапен после 15ти јули
1,570€

SKUTER ILBELLO S LIMITED

96,555 ден

: 3,552 ден

96,555 ден

: 3,552 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутери 50CC - 4T
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Детали за производот
МоделILBELLO S
Тип на мотор:50cc – 4 Тактен едноцилиндричен
190QMB
Ладење:Воздушно
Стартер:Електричен / Курбла
Пренос:Автоматски
Предни / Задни Гуми:3.50 – 10
Пренос / Задни Кочници:Диск / Гуртни
Макс/брзина45km/h
Максимална моќност (KW/R/MIN):2,4 kW/7500 (r/min)
Економска потрошувачка на гориво:2,2 литри/100 км
Резервоар за гориво:5L

Дополнителни информации

Подкатегорија