1640€

SKUTER EVOC 125cc-4T

100,860 ден

: 3,710 ден

100,860 ден

: 3,710 ден

Подкатегорија
This option is required
Сктутер 125сс
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Детали за производот
Модел:HAMACHI EVOC 125
Моќност:4.5 kW / 7000r.min
Пренос:Автоматски
Мотор:125cc – 4T
Должина:1880мм
Ладење:Воздушно

Дополнителни информации

Подкатегорија