1600€

SKUTER EIVISSO 200

98,338 ден

: 3,618 ден

98,338 ден

: 3,618 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутер 200сс
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Модел:Eivisso 200cc 4T Retro
Моќност:7.3 kW
Тип на мотор:50cc – 4-Тактен
Ладење:Воздушно
Стартер:Електричен / Курбла
Предна / Задна Гуми:120/70-12 / 120/70-12
Предна/ Задна Кочници:Диск / Гуртни

Дополнителни информации

Подкатегорија