1690eur

SKUTER EIVISSA 50 CC

103,935 ден

103,935 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутери 50CC - 4T
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Детали за производот
Модел:Eivisso 50cc 4T Retro
Моќност:3.0 hp
Тип на мотор:50cc – 4-Тактен
Ладење:Воздушно
Стартер:Електричен / Курбла
Предна / Задна Гуми:120/70-12 / 120/70-12
Предна/ Задна Кочници:Диск / Гуртни

Дополнителни информации

Подкатегорија