.
1,540€

SKUTER DRAGON A9 125cc 4T

94,710 ден

: 3,484 ден

94,710 ден

: 3,484 ден

Подкатегорија
This option is required
Сктутер 125сс
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Модел:

HAMACHI DRAGON 125

Моќност:7.5 kW / 7500r.min

Пренос:Автоматски

Мотор:125cc – 4T

Сооднос компресија:10.1:1

Ладење:Воздушно

Дополнителни информации

Подкатегорија