достпане после септември 2024
1,990€

SKUTER CLICK 200

122,385 ден

: 4,502 ден

122,385 ден

: 4,502 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутер 200сс
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Детали за производот
МОДЕЛHMC CLICK 200
Компресија9.2:1
Потрошувачка на гориво2.9L/100KM
Капацитет на резервоар5.5L
Димензии1970(L)x660(W)x1110(H)
Основа на тркало1340
Нето маса110
Максимална тежина150
Предна гума90/80-14
Задна гума100/80-13
Сопирачкизаден диск, предна гуртна
Суспензијадвојна предна/задна eдинична
Висина на седиште770мм

Дополнителни информации

Подкатегорија