НЕМА НА ЗАЛИХА

SKUTER BAOTIAN 50 – 28C

Подкатегорија
This option is required
Скутери 50CC - 2T
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Модел: BOATIAN 50 28C
Моќност: 4,8 КС
Тип на мотор:50cc – 2 тактен
Ладење: Воздушно се лади
Стартер: електричен
Предни / задни сопирачки: диск / диск
Предни / задни гуми: 3,0-50-13 / 130/60-13

Дополнителни информации

Подкатегорија