.
1,180€

SKUTER ANGEL

72,570 ден

: 2,670 ден

72,570 ден

: 2,670 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутери 50CC - 4T
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Детали за производот

Тип на мотор4-тактен, воздушно ладен
Зафатнина:50CC
Сооднос на компресија:10,5:1
Дијаметар на цилиндар:39 mm
Мозочен удар на клипот:41,5 мм
Менувач:CVT автоматски
Методи на палење:CDI
Д x Ш x В:1850*695*1115 мм
Основа на тркала:1300 mm
Сува тежина:83 кг
Максимална тежина на товарење:150 кг
Кочница / Предна:Диск
Гума/Предна:3,50-10
Суспензија /Предна страна:Хидраулична телескопска вилушка
Суспензија /Задна страна:Задебелена пружинска амортизација
Капацитет на гориво:6,6L
Потрошувачка на гориво:2,5 литри/100 км
Максимална брзина:49 (км/ч)

Дополнителни информации

Подкатегорија