2350€
8 %
OFF
8 %
OFF

SKUTER ADV 200

144,525 ден

: 5,316 ден

144,525 ден

: 5,316 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутер 200сс
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Детали за производот
МОДЕЛHMC ADV 200
Компресија9.2:1
Потрошувачка на гориво2.9L/100KM
Капацитет на резервоар7.2L
Димензии1960(L)x740(W)x1200(H)
Основа на тркало1350
Нето маса119
Максимална тежина150
Предна гума110/80-14
Задна гума130/70-13
Сопирачкизаден диск, предна гуртна
Суспензијадвојна предна/задна
Висина на седиште830мм

Дополнителни информации

Подкатегорија