MOTO GUMA VNATRESNA MITAS HD 80/100/90-21

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
SKU: H11618 Категорија
EAN: N/A

Дополнителни информации

Димензија на гуми

21"

Гуми