досапен после 15 јули

HMC GALAXY PRO 50

75,030 ден

: 2,761 ден

75,030 ден

: 2,761 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутери 50CC - 4T
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Детали за производот
МОДЕЛ2024
МОТОР50CC 4T
МЕНУВАЧПОЛУАВТОМАТСКИ
АМОРТИЗЕРИДВА
ДИСКПРЕДЕН/ЗАДЕН
АУСПУХСПОРТСКИ
БАНДАЖАЛУМИНИУМСКИ
СВЕТЛАЛЕД
ПРЕНОСДЦТ

Дополнителни информации

Подкатегорија