3990€
5 %
OFF
5 %
OFF

SKUTER T11 300

Original price was: 257,685 ден.Current price is: 245,385 ден.

Original price was: 257,685 ден.Current price is: 245,385 ден.

Подкатегорија
This option is required
Скутер 300сс
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Детали за производот

МАКС. ВРТЕЖ24 N.m/7000r
СУВА ТЕЖИНА КОЛИЧИНА176Kg
ДОЛЖИНА*ШИРОЧИНА*ВИСИНА2227*786*1291мм
ВИСИНА НА СЕДИШТЕ780мм
РАЗОКИНА1617 мм
РЕЗЕРБАР ЗА ГОРИВО15L
ГОЛЕМИНА НА ПРЕДНИТЕ ТРКАЛА120/70-15
ГОЛЕМИНА НА ЗАДИТЕ ТРКАЛА140/70-14
МАТЕРИЈАЛ ЗА ТРКАЛАалуминиумска легура
ПРЕДЕН СУСПЕНЗИЈтелескоп forkΦ37mm
ЗАДНА СУСПЕНЗИЈАОд типот на гас, прилагодлив двоен амортизер
СИСТЕМ НА ПРЕДНА СОПИРАЊЕДвоен диск, Φ260 mm ABS (спротивставени четири клипови)
СИСТЕМ НА ЗАДНА СОПИРАЊЕеден диск φ230.ABS (спротивставени два клипа)

Дополнителни информации

Подкатегорија