по порачка за 1-2 дена - 999€

E-SKUTER JONWAY POWER

: 2,260 ден

: 2,260 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутер Електричен
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија
EAN: N/A

Опис

Напредокот на технологијата и се поголемиот интерес за скутери, возила и велосипеди на електричен погон во глобални рамки на нашиот пазар го донесе светски познатиот Jonway E-Power , електричниот скутер кој изобилува со одлични перформанси , елегантна линија, моќен три коловатен придвижувач , како и неговите акцесоари што вклучуваат полнач за батеријата, радио со блутут технологија, звучници и USB влез.

Модел:
Jonway E-power
Моќност: 
3000 W
Батерија: 
72V 20Ah 
Оловна киселина
Опсег: 
55-65 км
Време на полнење:
од 0% - 100% - 4 часа
Маса на возилото:
126 kg
Должина x Ширина x Висина: 
 1.850 mm x 710 mm x 1.100 mm
Меѓуоскино растојание: 
1.325 mm
Максимална брзина:
45 km/h
Предна гума:
110/70-12
Задна гума:
 120/70-12
Bluetooth FM радио 
Звучници
USB порта

Дополнителни информации

Подкатегорија