160/60 R17 MICHELIN PILOT POWER 2CT

ОДБЕРЕТЕ ОПЦИЈА

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
SKU: T910187 Категорија
EAN: N/A

Дополнителни информации

brend

Димензија на гуми

17"

Гуми