120/70 R15 MICHELIN CITY GRIP 2

ОДБЕРЕТЕ ОПЦИЈА

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
SKU: T908939 Категорија
EAN: N/A

Дополнителни информации

brend

Димензија на гуми

15"

Гуми