25 %
OFF

BRAVA LUMA SOLIDO 1016 D.16

Original price was: 3,350 ден.Current price is: 2,500 ден.

На залиха

Luma е европски специјалист за моторцикли и безбедност на велосипеди. Најдобро прилагоден за заштита од кражба на вашите возила. Со најновите материјали, развиени заедно со истражувачки центри, кои се залагаат за најсложените европски стандардизациски тестови. Со привлечни дизајни, кои произлегуваат од нашата соработка со престижни меѓународни студија, кои се во чекор со најновите трендови, без да се жртвува ергономијата за лесна и безбедна употреба и транспорт.

Достапно M3

BRAVA LUMA SOLIDO 1016 D.16

SKU: L007 Категорија
EAN: N/A

Опис

Дополнителни информации

Подкатегорија

brend