Добредојдовте

Во најголемата интернет продавница за скутери велосипеди и тротинети во Македонија.

 

Пронајдете го вашиот идеален скутер. Голем асортиман на електрични скутери, 50сс, 125сс 200сс 300сс

 

Најголем избор на електрични тротинети

 

Изберете мото опрема од нашиот широк асортиман на светки познатите брендови..

 

Оригинални алати и резервни делови за вашиот скутер..

 

Голем избор на внатрешни и надворешни гуми од реномираниот бренд MAXXIS

 

Искористете ја можноста! На 6 рати без камата

СКУТЕРИ

најголем избор наскутери во македонија кликнете и пронајдете го вашиот  електричен скутер или скутер 50сс, 125сс, 200сс, 300сс

ВЕЛОСИПЕДИ

Кликнете и пронајдете го вашиот идеален велосипед. Голем асортиман велосипеди од брендовите KROSS, LE GRAND, IDEAL BIKES, …

ТРОТИНЕТИ

Оригинални резервни делови и гуми за вашиот велосипед. Изберете од нашиот широк асортиман на брендовите Maxxis, Shimano, RST, Giro, Sram, …

МОТО - ОПРЕМА

ПРОИЗВОДИ

КАЦИГИ / ШЛЕМОВИ

КУФЕРИ

НАОЧАРИ

БРАВИ/КАТАНЦИ/САЈЛИ

BLUTHOOTH

ОБЛЕКА

ПОДКАПИ

ДРЖАЧИ ЗА МОБИЛЕН

ПОЈАС

ПОКРИВКА ЗА НОЗЕ

ТОРБИЦИ

РАКАВИЦИ

МОТО - ДЕЛОВИ

ПРОИЗВОДИ

ВОДНИ ПУМПИ

РАДИЛИЦИ

ОСОВИНИ

ВАКУМ ПУМПИ

ВАРИЈАТОРИ

ВИЛУШКИ ЗА БРЗИНИ

ВЕНТИЛИ ЗА ДЕКЛА

ДИХТУНЗИ

ДЕКЛИ

ЗАПЧАНИЦИ

КАРБУРАТОРИ

КЛИПОВИ

КЛАЦКАЛИЦИ

ЛАГЕРИ

ЛАМИЛИ И ЛАМЕЛКИ

ЛАНЦИ

СЕМЕРИНЗИ

ПУМПИ ЗА МАСЛО

ЦИЛИНДРИ

АВТОМАТИ

АЛАНСЕРИ

БЕНДЕКСИ

БОМБИНИ

ЕЛЕКТРОНИКИ

ЖМИГАВЦИ

НАМОТКИ И МАГНЕТИ

РЕГЛЕРИ

РЕЛЕ ЗА ПАЛЕЊЕ

СИЈАЛИЦИ

ФАРОВИ

ШАЛ ТАБЛИ

БУФЕРИ

ГУРТНИ

КАИШИ

МЕМБРАНА ЗА КАРБУРАТОР

ПИУНИ

ПЛОВАЦИ ЗА ГОРИВО

ПЛОЧКИ ЗА ДИСК

РОЛНИ

САЈЛИ

СВЕКИЦИ

УСИСНИ ГРАНИ

ФИЛТРИ

НОГАРКИ

АМОРТИЗЕРИ

БАНДАЖИ

БРАВИ

БРЕГАСТИ ОСОВИНИ

ДИСКОВИ

КАПАЦИ

КОМАНДИ

КУРБЛИ

МАСКИ

РАЧКИ

РЕТРОВИЗОРИ

СЕДИШТА

ГЛИЦЕРИНСКА КОЧНИЦА

ПЕДАЛА ЗА БРЗИНИ

ШЕПА ЗА КОЧНИЦА

ОСТАНАТО…

ГУМИ

ПРОИЗВОДИ

МОТО – КАЦИГИ ВО СИТЕ ГОЛЕМИНИ

КЛИКНЕТЕ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ОМИЛЕНА МОТО-КАЦИГА

СКУТЕРИ 

КЛИКНЕТE И ПРОНАЈДЕТЕ ГО ВАШИОТ ИДЕАЛЕН МОДЕЛ НА СКУТЕР .

ВЕЛОСИПЕДИ

КЛИКНЕТЕ И ИЗБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ МОДЕЛ.

ШИРОК АСОРТИМАН НА МАШКИ, ЖЕНСКИ И ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕДИ

ЕЛЕКТРИЧНИ ВЕЛОСИПЕДИ

Електричните велосипеди се тема која доминира во дискусиите за трендовите во индустријата за велосипеди во последните години.

За разлика од традиционалните велосипеди,  тие се совршени како алтернатива за патување. Благодарение на нив, можно е да се дојде до посакуваното место без многу напор.

Електричниот велосипед ви овозможува да се искачите на кој било рид и да уживате во неверојатни погледи од врвот на планините, електричниот велосипед ќе го направи вашето возење удобно и пријатно.

ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТИ

Зошто е-мобилност?

Свесни сме дека урбаниот живот е неисцрпен извор на загриженост. Но, барем лесно може да ги решите сообраќајните. Можете да се движите низ градот без да се грижите дали ќе навлезете во сообраќаен метеж. Не грижете се за емисијата на СО2. Не грижете се за наоѓање паркинг место. Не грижете се за постојано одложување на состаноците.

КОН ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТИ

КОНТАКТ

    62761

    follow us